sobota, 24 października 2015

Jak zrobić makijaż na wieczór w kilka minut?

Cześć wszystkim,


Widzicie tą piękną pogodę za oknem? Ja już ładuje aparat i czekam za mężem, który zaraz wraca od fryzjera. Nie zmarnuje takiego dnia na siedzenie w domu! I Wy też tego nie róbcie. Chodźcie na spacer, do lasu, do parku bądź kawiarni, odetchnijmy świeżym, jesiennym powietrzem. Naładujmy własne baterie żeby z uśmiechem patrzeć w świat :)
Co do ładowania baterii mam do Was ważne pytanie związane z moją pracą. Jakie zabiegi kosmetyczne lubicie najbardziej bądź co miałybyście/mielibyście ochotę zmienić w swojej cerze/ciele żeby poczuć się ze sobą lepiej? 


A wracając do makijażu przygotowałam specjalnie dla Was propozycje na wieczór, którą można wykonać w kilka minut. Myślą przewodnią w nim jest oko podkreślone brązowym cieniem, którego nałożenie zajmie nam niecałą minutę :) Do tego możemy dodać cienką kreskę lekko wychodzącą po za zewnętrzny kącik oka, dobrze wytuszować rzęsy bądź nawet pokusić się o przyklejenie sztucznych kępek :) Ważne jest także podkreślenie policzków i ust, jeśli zaś chodzi o brwi dopasowujemy je do własnych upodobań bo najważniejsze (co często powtarzam) to dobrze czuć się w makijażu :)


Co myślicie o tak szybkim makijażu? 

Buziaki Luella :*

2 komentarze: