sobota, 2 stycznia 2016

Mój makijaż sylwestrowy!

Cześć :*Mamy już rok 2016. A jaki był poprzedni? Udało Wam się spełnić noworoczne postanowienia? A może jakieś marzenie? Ja wyszłam za mąż za wspaniałego mężczyznę, odwiedziłam Pragę, dostałam kotka ( mała Whisky na zdjęciu powyżej),  zaczęłam pracować w zawodzie i wróciłam do pisania dla Was bloga :) Rok 2015 uznaje za rok w pełni udany. Nie udało mi się co prawda zacząć ćwiczyć, jadać w każdy weekend w restauracji czy całkowicie rzucić palenia ale do celu małymi kroczkami. Krok po kroku powolutku realizuję swoje cele i w tym roku pójdę o kolejny krok do przodu. Czy mam postanowienia na ten rok? Tylko jedno - dążyć do celu :) A tak poważnie ciągle chciałabym być jeszcze bardziej systematyczna ale jednocześnie muszę wrócić choć trochę do bycia spontaniczną, muszę trochę wyluzować. Choć od czasu do czasu muszę znaleźć czas żeby przeczytać w spokoju książkę na kanapie a nie tylko w autobusie jadąc do pracy. Muszę a raczej bardzo chcę znów mieć czas dla znajomych, spędzać z nimi choć połowę tego czasu co kiedyś. Muszę przestać ciągle sprzątać i dekorować mieszkanie i poświęcić ten czas dla przyjaciół i rodziny. Czy mi się uda? Mam nadzieję, że chociaż w większej części tak :)

A teraz wróćmy do głównego tematu tego posta. Chciałam Wam pokazać makijaż, który zrobiłam na Sylwestra. Bardzo lubię w ten sposób malować oczy ale jakoś zwykle uważałam, że nie pasuje do okazji :) Tym jednak razem mogłam sobie pozwolić i na ciekawe podkreślenie oczu i na kolorowe usta. Zdjęcia niestety są robione telefonem ale mam nadzieję, że i tak Wam się spodobają.
I co, jak Wam się podoba mój sylwestrowy makijaż?
Chciałybyście taki? Dla Was też planuje znaleźć więcej czasu w tym roku więc serdecznie zapraszam :)
Luella

4 komentarze:

  1. Makijaż po protu świetny - co tu dużo mówić. Pasuje do Ciebie idealnie, szczególnie w połączeniu z pięknym uśmiechem. Obserwuję z miłą chęcią :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo cieszą mnie tak miłe słowa :) Cieszę się, że będziesz tu ze mną :)

      Usuń